محصولات

ماژول فیبر نوری مالتی مود آی‌پی کام G311MM

از {{model.count}}

IP-Com G311MM Multi Mode Fiber Optic Module

تعداد
نوع
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
مقایسه
ارسال سریع و رایگان

ارسال سریع و رایگان

برای خرید بالای 10 میلیون تومان
مشاوره تخصصی و رایگان

مشاوره تخصصی و رایگان

با ارائه پیش فاکتور
تضمین اصالت کالا

تضمین اصالت کالا

همراه با گارانتی معتبر
پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی 24 ساعته

در 7 روز هفته

نقد و بررسی ماژول فیبر نوری مالتی مود آی‌پی کام G311MM:

G311MM یک ماژول چند حالت فیبر نوری است. این ماژول برای توسعه حوزه LAN و پهنای باند، از انتقال فیبر نوری پشتیبانی می‌کند. برای توسعه پوشش شبکه در LANهای بزرگ و متوسط مناسب است. با استانداردهای IEEE802.3z سازگار است و در موقعیت 850nm کار می‌کند. اندازه آن کوچک است و سوئیچ در درون آن تعبیه شده است و می‌تواند در فضای کوچک قرار بگیرد. از طریق سوئیچ می‌تواند برق داخلی خود را تأمین کند و نصب آن راحت است. با سوئیچ‌های سری IP-COM که دارای پورت SFP هستند مطابق است. از حالت hot-pluggable و شناسایی خودکار ماژول SFP پشتیبانی می‌کند. این ماژول از حالت دوبل کامل نیز پشتیبانی می‌کند.

 


  • دارای سوئیچ تعبیه شده
  • پشتیبانی از انتقال فیبر نوری 
  • سازگار با استاندارد IEEE802.3z
  • مطابق با سوئیچ‌های سری IP-COM دارای پورت SFP



دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...