محصولات

ماژول فیبر نوری سینگل مود آی‌پی کام G311SM

از {{model.count}}

IP-Com G311SM Single Mode Fiber Optic Module

تعداد
نوع
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
مقایسه
ارسال سریع و رایگان

ارسال سریع و رایگان

برای خرید بالای 10 میلیون تومان
مشاوره تخصصی و رایگان

مشاوره تخصصی و رایگان

با ارائه پیش فاکتور
تضمین اصالت کالا

تضمین اصالت کالا

همراه با گارانتی معتبر
پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی 24 ساعته

در 7 روز هفته

نقد و بررسی ماژول فیبر نوری سینگل مود آی‌پی کام G311SM:

G311SM یک ماژول فیبر نوری تک حلقه است. برای گسترش دادن LAN و پهنای باند، از انتقال فیبر نوری پشتیبانی می‌کند. برای گسترش پوشش شبکه در مقیاس کوچک و متوسط LAN مناسب است. با استاندارد IEEE802.3z سازگار است. در حالت 1310nm کار می‌کند. سایز طراحی آن کوچک است و می‌تواند در فضای کوچک سوئیچ تعبیه شود. انرژی داخلی که توسط سوئیچ تأمین می‌شود و نصب آن آسان است، با سوئیچ‌های سری IP –COM که دارای پورت SFP است می‌تواند مطابقت داشته باشد.

  

  • پشتیبانی از حالت دوبل کامل 
  • سازگار با استاندارد IEEE802.3z 
  • پشتیبانی از حالت فعالیت Full-Duplex
  • مطابقت با سوئیچ‌های IP-COM که دارای پورت SFP هستند 
  • ماژول فرستنده و گیرنده نوری SFP تک حالت بر اساس 1000 LX با پورت LC



دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...