خدمات

بهینه سازی شبکه

از {{model.count}}

Network Optimization

​​​​با نوآوری ما، پیشرو باشید 

تعداد
نوع
800,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
مقایسه

هنگامی که وضعیت فعلی شبکه خود را به طور کامل ارزیابی کنید، در می‌یابید که تعداد قابل توجهی از پارامترها و مؤلفه‌ها درگیر هستند و چنانچه بخواهید تصویر واضحی از عملکرد شبکه در سازمان را داشته باشید، به سمت بهینه‌سازی شبکه رهسپار می‌شوید. در دنیای ارتباطات و فناوری اطلاعات، بهینه‌سازی شبکه، یک فرآیند ضروری با هدف بهبود کارایی، کیفیت و قابلیت اطمینان شبکه‌های کامپیوتری انجام می‌شود. این عملیات یک مجموعه اقدامات مهندسی و مدیریتی است که باعث بهره‌وری بیشتر از منابع، بهبود عملکرد، و ارتقاء سرویس‌های ارائه شده توسط شبکه می‌شود. به بیان دیگر، توسعه شبکه‌های کامپیوتر در سازمان‌ها، باعث شده نیاز به بهینه‌سازی و تست شبکه‌های سازمانی افزایش یابد. بهینه‌سازی شبکه شامل راه‌کارهایی است که باعث افزایش سرعت و صرفه‌جویی در انتقال اطلاعات می‌گردد. از جمله مزیت‌های بهینه‌سازی شبکه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: افزایش کارایی شبکه، بهبود انتقال محتوا به کاربران، تأثیرگذاری مستقیم بر روی افزایش سود سازمان، در اختیار قرار دادن اطلاعات ارزشمند از عملکرد برنامه به کاربر، افزایش امنیت شبکه و محافظت از داده‌های مشتریان و اطلاعات محرمانه سازمان، اتصال کارمندان و دپارتمان‌ها از راه دور به یکدیگر و ایجاد شرایط کاری بهتر با کاهش تأخیر در برنامه‌ها، کمک به مدیران شبکه با تجزیه و تحلیل، مدلسازی و بررسی عملکرد، جهت داشتن فعالیت مؤثرتر و درک بهتر تغییرات معماری شبکهخدمات بهینه‌سازی شبکه:

تعریف Base line ترافیک شبکه، آنالیز ترافیک و سطح کیفی سرویس، ایجاد ساختارهای بهینه‌سازی ترافیک، ارزیابی ساختار فعلی شبکه‌های WAN، بهینه‌سازی زیر ساخت‌های IP و ارتباطی، شناسایی رفتار نامتعارف ترافیک در شبکه WAN، بررسی ساختار فعلی شبکه Campus LAN و ارائه طرح توسعه، ایجاد ساختارهای مدیریت پهنای باند و بهینه‌سازی مصرف ترافیک


همچنین بخوانید: راه‌اندازی شبکه - مستندسازی شبکه - عیب‌یابی شبکه - پشتیبانی شبکه

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
ارسال سریع و رایگان

ارسال سریع و رایگان

برای خرید بالای 10 میلیون تومان
مشاوره تخصصی و رایگان

مشاوره تخصصی و رایگان

با ارائه پیش فاکتور
تضمین اصالت کالا

تضمین اصالت کالا

همراه با گارانتی معتبر
پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی 24 ساعته

در 7 روز هفته