محصولات استوک

دستگاه سانترال پاناسونیک استوک مدل KX-NS500

از {{model.count}}

Panasonic KX-NS500 Smart Hybrid PBX

پشتیبانی کامل از VoIP و پروتکل SIP | پشتیبانی 6 پورت خط شهری به صورت پیش فرض و قابلیت پشتیبانی حداکثر 48 پورت خط شهری | پشتیبانی 18 پورت خط داخلی به صورت پیش فرض (۲ پورت دیجیتال و ۱۶ پورت آنالوگ) و قابلیت پشتیبانی حداکثر 128 پورت خط داخلی | دارای منشی گویای دو کاناله به صورت پیش فرض و Caller ID بر روی تمامی خطوط | سازگار با تلفن‌های آنالوگ و دیجیتال | راه‌اندازی خطوط 4 و 5 رقمی مخابرات

تعداد
نوع
22,000,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
 • {{value}}
مقایسه

نقد و بررسی دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NS500:


دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NS500 در سال 2016 روانه بازار شد و با توجه به کیفیت بی‌نظیری که دارد از آن به عنوان یک سانترال اقتصادی برای ایجاد ارتباطات تحت شبکه و کابلی نام می‌برند. همچنین به علت انعطاف بالای KX-NS500 می‌توان از این دستگاه در هر سازمانی استفاده نمود؛ این مرکز تلفن در عین پشتیبانی از VoIP و SIP می‌تواند خدمات مراکز تلفن سنتی آنالوگ را نیز در اختیار کاربران قرار دهد. سانترال پاناسونیک KX-NS500 یک مرکز تلفن هوشمند هایبرید با سیستم ارتباطی IP است و هم اکنون رقیبی برای IP PBX های موجود در بازار می‌باشد.   • قابلیت توسعه دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NS500:

ظرفیت دستگاه سانترال KX-NS500 با اضافه کردن کارت‌های ارتقا قابل افزایش است. اما علاوه بر کارت ارتقا می‌توان برای این دستگاه از کابین افزایش ظرفیت استفاده کرد. کابین افزایشی برای این دستگاه KX-NS520 می‌باشد که می‌توان حداکثر سه شلف به سانترال اضافه کرد. با استفاده از یک کارت KX-NS5130 لینک با کابین اصلی برقرار می‌گردد. امکان افزایش تعداد خطوط شهری تا ۱۲۶ و خطوط داخلی تا 288 کاربر (160 داخلی با DXDP و 128 داخلی SIP و IP) وجود دارد.


 • وجود دو کانال DISA پیش فرض در دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NS500:

دستگاه سانترال KX-NS500 به صورت پیش فرض دارای 2 کانال دیزا است که می‌تواند داخلی‌های مختلف را معرفی کند. اگر می‌خواهید تعداد کانال‌های هدایت صوتی را افزایش دهید می‌توانید از کارت DSP استفاده کنید که تا 24 کانال را پشتیبانی می‌کند. این دستگاه قابلیت راه‌اندازی سیستم صوتی دارد که حداکثر 24 کانال و 400 ساعت را ضبط می‌کند، همچنین هنگام ارسال پیام‌های صوتی جدید، یک ایمیل برای اطلاع کاربران خود ارسال می‌کند که پیام‌ها نیز می‌توانند به عنوان فایل ضمیمه و ارسال شوند. اعلان‌های ایمیل حتی برای تماس‌های ناموفق نیز ارسال می‌شوند تا کاربران سریعاً با مشتری تماس بگیرند.


 • قابلیت لینک دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NS500 با سانترال پاناسونیک مدل KX-NS1000:

دستگاه سانترال KX-NS500 بدون صرف هزینه‌‌های گزاف، قابل گسترش است. امکان One-look Networking در این دستگاه می‌تواند موجب اتصال دستگاه به یک سرور دستگاه سانترال KX-NS1000 پاناسونیک شود. از این طریق، کل سیستم، از جمله مراکز سانترال موجود در سایر شعبات از طریق KX-NS1000 قابل کنترل خواهد بود.


 • شبکه IP دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NS500:

با توجه به IP Base بودن دستگاه سانترال KX-NS500 می‌توانید خطوط IP و آنالوگ را با توجه به نیاز و یا به صورت تلفیقی در مجموعه خود داشته باشید. همچنین پشتیبانی از تکنولوژی VOIP مجوزی است که با سایر شعبات خود در هر نقطه از جهان بدون پرداخت هزینه تلفن و با استفاده از شبکه IP خصوصی و بدون راه‌اندازی VPN در ارتباط باشید.


 • قابلیت ضبط مکالمه دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NS500:

با استفاده از تجهیزات خاص مانند نصب کارت DSP و SD و همچنین خرید لایسنس، می‌توانید قابلیت ضبط مکالمه را فعال کنید. دستگاه سانترال KX-NS500 جدیدترین دستگاه سانترال پاناسونیکی است که بر روی خود قابلیت ضبط مکالمه دارد.


 • یکپارچه‌سازی دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NS500 با تلفن همراه:

هنگامی که مشتری با شما تماس می‌گیرد، می‌توانید تنظیم کنید که همزمان با تلفن شرکت، تلفن همراه شما هم زنگ بخورد و تماس‌های مشتریان را چه در داخل و چه در خارج از شرکت پاسخ دهید. همچنین زمانی که خارج از شرکت هستید با استفاده از نصب نرم‌افزار SIP بر روی تلفن همراه خود می‌توانید بدون پرداخت هزینه اضافی با مشتریان تماس بگیرید، با ذکر این نکته که آن‌ها از شماره تلفن همراه شما آگاه نمی‌شوند و تنها شماره تلفن شرکت برای آن‌ها نمایش داده می‌شود. 


 • قابلیت استفاده از Soft Phone دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NS500:

در هر جایی که به اینترنت دسترسی داشته باشید می‌توانید تلفن دفتر خود را پاسخ دهید. کافی است با استفاده از نصب نرم‌افزاری خاص بر روی یک سیستم کامپیوتری اتاق کارتان را به هر جایی ببرید.

Zoiper - Free VoIP SIP softphone dialer with voice, video and instant messaging :: Zoiper


 • سازگار بودن دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NS500 با سیستم DECT چند سلولی:

با استفاده از سیستم بیسیم DECT چند سلولی که از قابلیت‌های دستگاه سانترال KX-NS500 می‌باشد، می‌توانید با استفاده از داخلی‌های بیسیم، حتی مواقعی که از میز خود دور و در حال حرکت در اتاق‌ها و محوطه هستید، به راحتی به مکالمات خود ادامه دهید.


 • نرم‌افزار تلفنی Communication Assistant دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NS500:

نرم‌افزار تلفنی پاناسونیک برنامه‌های بسیار کاربردی و دیداری مبتنی بر سیستم کامپیوتری را ارائه می‌دهد که ابزارهای متنوعی برای آسان‌سازی و ارتقاء ارتباطات لحظه‌ای را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. اطلاع از دریافت تماس با استفاده از POPUP، وضعیت در دسترس بودن و ارتباط تصویری، نشانگر هم زمان تماس از دست رفته، دسترسی با یک کلیک به دایرکتوری تلفن شرکت، چت و یکپارچه‌سازی با نرم‌افزار Outlook مایکروسافت و ... از جمله امکاناتی است که این نرم‌افزار در اختیار قرار می‌دهد.


 • تلفن‌های سازگار با دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NS500:

این مرکز تلفن IP Base بوده و از پروتکل SIP پشتیبانی می‌کند بنابراین علاوه بر این که از تلفن‌های تحت شبکه پاناسونیک پشتیبانی می‌کند، می‌تواند تلفن‌های تحت شبکه برندهای دیگر که تحت پروتکل SIP کار می‌کنند را نیز ساپورت کند. علاوه بر این شما می‌توانید از تلفن‌های آنالوگ معمولی (تلفن‌های رومیزی و بیسیم) و تلفن‌های دیجیتال (2 داخلی دیجیتال به صورت پیش‌فرض و قابلیت افزایش از طریق نصب کارت KX-NS5172) نیز بر روی این مرکز استفاده کنید. تلفن‌های هایبرید هم به واسطه قرار دادن کارت KX-NS5170 بر روی این مرکز قابل استفاده است.


 • پشتیبانی از تماس تصویری دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NS500:

دستگاه سانترال KX-NS500 از پروتکل تصویری H.263 و H.264 پشتیبانی می‌کند. از این رو امکان برقراری تماس تصویری در شبکه وجود خواهد داشت. برای راه‌اندازی این امکان، باید تلفن‌های سازگار با این تکنولوژی را تهیه کرد.


 • فعال‌سازی امکانات از طریق لایسنس در دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NS500:

بسیاری از امکانات این دستگاه از طریق لایسنس فعال خواهد شد. چندین لایسنس رایگان و دائمی از جمله 4 داخلی IP و 2 کانال UM و CA Basic به صورت پیش فرض برای تمام کاربران فعال است. همچنین با وجود امکان فراهم شدن فعال‌سازی آپشن‌های نیازمند به لایسنس به مدت 60 روز و به شکل رایگان، کاربر با آگاهی کامل از کارایی و امکانات این آپشن‌ها اقدام به تهیه لایسنس خواهد کرد.


 • قابلیت Call Center در دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NS500:

امکانات راه‌حل مرکز تماس موجود در دستگاه سانترال KX-NS500 مانند نوبت‌دهی و تخمین مدت زمان تقریبی انتظار در صف در صورت اتصال به CRM، گزارشات کلی و جزئی از تماس‌ها، کاربران و کارمندان و ... است که می‌تواند مدیریت تماس را بهبود بخشد.


 • راه‌اندازی داخلی از راه دور برای دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NS500:

در هر جایی اگر دسترسی به شبکه اینترنت یا اینترانت داشته باشید می‌توانید داخلی از راه دور راه‌اندازی کنید. دستگاه سانترال KX-NS500 این امکان را فراهم می‌کند که تلفن‌های تحت شبکه خارج از محدوده دفتر، مثلاً در خانه و یا شعب دیگر را به راحتی راه‌اندازی کنید. این ارتباط از طریق تلفن‌های همراه هوشمند و نرم‌افزارهای کامپیوتری هم قابل برقراری است.

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
ارسال سریع و رایگان

ارسال سریع و رایگان

برای خرید بالای 10 میلیون تومان
مشاوره تخصصی و رایگان

مشاوره تخصصی و رایگان

با ارائه پیش فاکتور
تضمین اصالت کالا

تضمین اصالت کالا

همراه با گارانتی معتبر
پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی 24 ساعته

در 7 روز هفته