محصولات

دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NS1000

از {{model.count}}

Panasonic KX-NS1000 IP Business Communications Server

پشتیبانی از حداکثر 1000 پورت خط شهری یا داخلی، پشتیبانی از حداکثر 8000 پورت به صورت شبکه، پشتیبانی از 24 واحد پاسخگوی صوتی، پشتیبانی کامل از VOIP و پروتکل SIP، پشتیبانی از فکس سرور

تعداد
نوع
170,000,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
 • {{value}}
مقایسه
ارسال سریع و رایگان

ارسال سریع و رایگان

برای خرید بالای 10 میلیون تومان
مشاوره تخصصی و رایگان

مشاوره تخصصی و رایگان

با ارائه پیش فاکتور
تضمین اصالت کالا

تضمین اصالت کالا

همراه با گارانتی معتبر
پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی 24 ساعته

در 7 روز هفته

نقد و بررسی دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NS1000:

دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NS1000 یک پلتفرم ارتباطی تحت شبکه است که با وجود قابلیت مقیاس‌پذیری، برای کسب و کارهای کوچک، متوسط و حتی مراکز تجاری با 1000 کارمند مناسب است. این دستگاه سانترال، پیشرفته‌ترین راه‌حل ارتباطات IP با ویژگی‌هایی است که کسب و کار شما را یک قدم جلوتر از رقبا حفظ می‌کند و ارتباطات یکپارچه را به یک سطح کاملاً جدید ارتقا می‌دهد. 


 • قابلیت گسترش دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NS1000:

سانترال مقیاس‌پذیر است و با استفاده از آن شما می‌توانید از 10 تا 8000 داخلی را در 16 مکان مختلف بهره‌برداری کنید. گسترش داخلی‌ها تا 640 پورت در یک سیستم، گسترش داخلی‌ها تا 1000 پورت در حداکثر 16 مرکز، گسترش داخلی‌ها تا 8000 پورت در حداکثر 16 مرکز از طریق H.323 یا QSIG.


 • حفظ تجهیزات قبلی دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NS1000:

کاربران سیستم‌های قبلی پاناسونیک با مهاجرت به سانترال می‌توانند از تجهیزات و دستگاه‌های قبلی نیز استفاده کنند. کاربران دستگاه‌های KX-NCP ، KX-TDE و KX-TDA می‌توانند به راحتی سیستم خود را به یک دروازه تبدیل کنند که اجزای آنالوگ و دیجیتال موجود، از جمله گوشی‌ها را به این دستگاه متصل می‌کند.


 • دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NS1000 مناسب برای نیازهای تجاری منحصر به فرد شما:

سانترال براساس پروتکل باز Session Initiation Protocol (SIP) طراحی شده است که به شما امکان می‌دهد آن را با دستگاه‌های دیگری همچون سیستم‌های سیسکو، الستیکس، یالینک و ... ارتباط دهید و همچنین از گوشی‌های تلفن سانترال سایر برندها بر روی آن استفاده کنید. علاوه بر این با استفاده از نرم‌افزارهای کاربردی می‌توانید این دستگاه را براساس نیازهای منحصر به فرد مجموعه خود سفارشی‌سازی کنید.

PANASONIC NS 1000 trunk-to-trunk calls - Panasonic solutions - Tek-Tips


 • استفاده از قدرت تلفن اینترنتی دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NS1000:

سانترال دستگاهی تحت شبکه است و امکان انتقال داده‌ها و صدا تنها از طریق همین بستر فراهم است. در این صورت نیاز به سرویس تلفن سنتی حذف می‌شود. این تکنولوژی می‌تواند به طور قابل توجهی هزینه‌های ارتباطی شرکت را کاهش دهد و مدیریت شبکه را آسان‌تر کند.


 • امکان پشتیبان‌گیری دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NS1000:

با استفاده از یکپارچه‌سازی شبکه، سیستم می‌تواند حتی در صورت وقوع خرابی به دلیل مشکلات سیستمی، با استفاده از اتصال به سانترال اصلی، به کار خود ادامه دهد. با مشخص کردن یک سایت پشتیبان، این دستگاه به طور موقت به عنوان سایت اصلی عمل می‌کند تا خدمات ارتباطی را ادامه دهد.


 • پشتیبانی از شبکه QSIG دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NS1000:

هنگامی که سانترال با سانترال‌های موجود مانند KX-TDE و KX-NS از طریق یک شبکه خصوصی ISDN یا شبکه (VoIP (H.323 متصل شود، امکان افزایش ظرفیت و قابلیت QSIG فراهم می‌شود. شبکه QSIG قادر به پشتیبانی از 8000 کاربر و 17 سایت یا بیشتر در شبکه است. به همین دلیل زمانی که جمعیت دفتر افزایش می‌یابد یا یک شعبه جدید باز می‌شود، نیازی نیست که سیستم‌های سانترال را عوض کنیم.


 • راه‌اندازی داخلی از راه دور دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NS1000:

تکنولوژی (Media Relay Gateway (MRG شما را قادر می‌سازد تا تلفن‌های IP را در مکان‌هایی دور از دفتر نصب کنید. با اتصال به شبکه IP، تلفن‌های تحت شبکه و سیستم‌های بیسیم DECT می‌توانند از راه دور به عنوان داخلی سانترال استفاده شوند. علاوه بر این، از طریق تلفن همراه یا سیستم کامپیوتری و با استفاده از نصب یک نرم‌افزار بر روی آن می‌توان از داخلی‌های IP از راه دور استفاده کرد.


 • One-Look Networking دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NS1000:

One-Look Networking پاناسونیک چندین دستگاه سانترال را به صورت یک سیستم کاملاً یکپارچه با مدیریت و گزارش متمرکز، به هم متصل می‌کند. برای اینکه بتوانیم چندین سیستم را به یک سیستم متمرکز تبدیل کنیم نیاز به یک لایسنس One-look Network (KX-NSN001) خواهیم داشت. با تهیه این لایسنس شما می‌توانید یک دستگاه را Master و بقیه دستگاه‌ها را Slave در نظر بگیرید.


 • آماده شدن برای مهاجرت به IP دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NS1000:

کاربرانی که عمدتاً از خطوط (E1 / PRI) استفاده می‌کنند، اما می‌خواهند برای مهاجرت به سیستم‌های پیشرفته در آینده آماده شوند، می توانند از آداپتورهای ترانک (KX-NS8188 / KX-NS8290) برای افزایش حداکثر تعداد خطوط موجود استفاده کنند. این قابلیت شما را قادر به استفاده از هر دو نوع خط کابلی و IP می‌کند. از آنجا که این آداپتورها می‌توانند به حداکثر 16 واحد متصل شوند، ترانک‌ها می‌توانند به صورت انعطاف‌پذیری با توجه به بودجه شما گسترش پیدا کنند.

Everything You Need to Know about SIP Trunking | Cohesive Technologies


 • نظارت دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NS1000:

سانترال سازگار با دوربین IP ارتباطی (KX-NTV150) و دورفون ویدئویی تحت شبکه (KX-NTV160) است. با استفاده از سری KX-NTV، می‌توانید یک سیستم نظارت ساده ایجاد کنید. سری KX-NTV همچنین قابلیت تشخیص حرکت / صدا دارد. این قابلیت می‌تواند شما را از طریق تماس یا ارسال ایمیل از وضعیت محل مورد نظر آگاه کند.


 • سیستم دکت چندگانه دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NS1000:

سیستم DECT به شما اجازه می‌دهد مکالمه خود را زمانی که در اطراف دفتر، کارخانه، انبار یا سایر محل‌های نزدیک به اتاق کار خود هستید، ادامه دهید. گوشی‌های دکت بسیار سبک است و شما می‌توانید تا محدوده برد آنتن دکت آن‌ها را حمل کرده و از طریق آن مکالمات تلفنی برقرار کنید.


 • ویژگی تماس کنفرانسی و پیجینگ دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NS1000:

پیجینگ از طریق تلفن‌های DECT پاناسونیک برای محیط‌هایی مانند بیمارستان‌ها یا سایر اماکن صنعتی یا تجاری با استفاده از ویژگی تماس تلفنی کنفرانسی در دسترس است. همه گوشی‌های دکت لینک شده به آنتن‌های دکت می‌توانند به اطلاعیه‌ها و پاسخ‌های کاربران گوش دهند.


 • هدایت صوتی خودکار دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NS1000:

تماس گیرنده می‌تواند موقعیت خود را در صف انتظار تماس، از طریق هدایت صوتی تشخیص دهد. سپس آن‌ها می‌توانند تصمیم بگیرند که در صف قرار بگیرند یا پیام بگذارند یا به داخلی دیگری وصل شوند. سانترال به صورت پیش فرض 2 کانال UM دارد و برای افزایش، باید لایسنس‌های مربوطه را تهیه کرد.


 • ضبط خودکار و پشتیبان‌گیری از داده‌های دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NS1000:

سانترال می‌تواند امکان شنود زنده تماس‌ها و یا ضبط مکالمات را در اختیار کاربران قرار دهد. این دستگاه می‌تواند به صورت خودکار مکالمات با مشتریان را ضبط و در یک سرور خارجی ذخیره کند، این اطلاعات بعداً توسط مدیران قابل دسترسی است و از طریق گوش دادن به آن‌ها می‌توان خدمات مشتریان را بهبود بخشید.


 • نظارت بر تماس‌ها و گزارش تاریخچه تماس دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-NS1000:

سانترال می‌تواند بر اساس اطلاعات ذخیره شده تماس‌ها، گزارش‌هایی از جزئیات تماس‌های برقرار شده مانند تعداد تماس ورودی و خروجی، زمان مکالمه، تماس‌های پاسخ داده شده و تماس‌های از دست رفته، میزان hold کردن اپراتور و ... را ارائه دهد. از طریق بررسی این گزارش‌ها می‌توان، مشکلات و فرصت‌های مربوط به خدمات مشتری را مورد بررسی قرار داد. داده‌های گزارش‌ها را می‌توان روی یک سرور خارجی ذخیره کرد.

جهت اطلاع از خدمات نصب و راه‌اندازی سانترال تحت شبکه کلیک کنید.

مشخصات فیزیکی
وزن: 5.1 کیلوگرم
رنگ: مشکی
ابعاد: 430x88x340 میلی‌متر
مشخصات فنی
تعداد خطوط شهری: 256
حداکثر ظرفیت خطوط شهری: 256
حداکثر ظرفیت خطوط داخلی آنالوگ: 2
ظرفیت کارت‌های ورودی: 2
قابلیت ارتقا کارت: دارد
قابلیت نصب Caller ID: دارد
قابلیت نصب صندوق صوتی: دارد
قابلیت نصب Door Phone: دارد
قابلیت VOIP: دارد
قابلیت نصب موزیک جانبی: دارد
برنامه‌ریزی هوشمند: دارد
پیغام‌گیر داخلی: دارد
قابلیت استفاده از تلفن‌های آنالوگ: دارد
قابلیت استفاده از تلفن‌های تحت شبکه: دارد
قابلیت استفاده از تلفن‌های هایبرید: دارد
حداکثر ظرفیت خطوط داخلی تحت شبکه: 640
قابلیت نصب پیج خارجی: دارد
قابلیت استفاده از گوشی بیسیم (DECT): دارد
قابلیت استفاده از تلفن‌های دیجیتال: دارد
پشتیبانی از برنامه همسان‌ساز تلفن با رایانه: دارد
پشتیبانی از پروتکل SIP: دارد
پورت اتصال به شبکه: دارد
پشتیبانی از خطوط دیجیتال شهری PRI: دارد
تعداد خطوط داخلی: 640
قابلیت نصب کنسول: دارد
قابلیت نصب اپراتور گویا (DISA): دارد
قابلیت استفاده با باتری پشتیبان: دارد
پشتیبانی از SIP Trunk: دارد
مشخصات کلی
نوع پایه: Rack mount
سایر مشخصات
امکانات و قابلیت‌ها: قابلیت نصب روی رک ۱۹ اینچی (Rack Mount) و دیوار
گوشی تلفن‌های سازگار: تلفن‌های DECT، تلفن‌های تحت شبکه SIP، تلفن‌های دیجیتال و آنالوگ
گارانتی: یک ساله شرکتی
329 روز پیش

کارت‌های مربوطه بر روی دستگاه نصب شده است؟

329 روز پیش

درود بر شما. سانترال NS1000 دارای ظرفیت اولیه نمی‌باشد و کارت‌های سانترال بایستی به صورت مجزا تهیه شوند.

278 روز پیش

سلام این دستگاه با مراکز tde لینک میشود ؟

278 روز پیش

سلام. بله NS1000 قابلیت لینک شدن با مراکز TDE را دارد.

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...