تجهیزات امنیتی

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش

فورتی نت فورتی گیت Fortinet Fortigate 30B

7,287,500 تومان
دستگاه امنیتی چند کاره فورتی نت 30B مناسب ادارات کوچک و شعبه های سازمان های بزرگ. این دستگاه یک راه حل مناسب برای راه اندازی فایروال قابل اطمینان است.

فورتی نت فورتی گیت Fortinet FortiWiFi-30B

7,287,500 تومان
کمپانی فورتی نت Fortinet امریکا توسط برادران کن و مایکل کیدر در سال ۲۰۰۰ تاسیس و آغاز به کار کرد و در حال حاضر دفتر اصلی این کمپانی چند ملیتی در سانی‌ویل، کالیفرنیای امریکا قرار دارد. از همان ابتدای شروع  کار شرکت  مدیران بنا را بر تولید دستگاه های  FortiGate مختص حوزه امنیت قرار داده و در طول سالیان گذشته محصولات متنوعی در حوزه امنیت شبکه و زیرساخت معرفی و به بازار عرضه نمودند. در رده بندی های جهانی در حوزه امنیت، شرکت فورتی نت در رده بندی  در رده  چهارم قرار داشته و  به این نکته مهم باید توجه کرد که گستردگی محصولات این کمپانی دارای تنوع زیادی بوده که  از حوزه نرم افزاری و امنیتی شامل فایروال و ....  را مورد پوشش قرار می دهد.

فورتی نت فورتی گیت Fortinet FortiWiFi-50B

8,453,500 تومان
Fortinet FortiWiFi-50B - فورتی نت فورتی گیتکمپانی فورتی‌نت یک شرکت چند ملیتی بوده که دفتر اصلی این شرکت در سانی‌ویل، کالیفرنیای امریکا قرار دارد. شرکت فورتی نت در رده بندی بهترین شرکت ها ی امنیتی در رده چهارم قرار داشته و محصولات این کمپانی شامل دسته وسیعی از محصولات حوزه نرم افزاری و امنیتی شامل فایروال و .... می باشد. کمپانی فورتی نت Fortinet به همت برادران کن و مایکل کیدر  در سال ۲۰۰۰ پا به عرصه وجود گذاشت و تنها 4 سال بعد در و در سال ۲۰۰۴  تعداد ده عدد دستگاه FortiGate در حوزه امنیت را خود را به بازار شبکه و زیرساخت معرفی و عرضه نمود.

فورتی نت فورتی گیت Fortinet FortiGate-200B/200B-POE

25,185,600 تومان
کمپانی فورتی نت Fortinet در سال 2000 توسط برادران کن و مایکل کیدر در امریکا آغاز تاسیس شد و از آن زمان تا کنون با تمرکز بر امنیت شبکه و زیرساخت های این حوزه تکنولوژی و محصولات زیادی را در این عرصه به بازار عرضه نموده است. در رده بندی حوزه امنیت مابین شرکت های این حوزه کمپانی فورتی نت با کسب رده چهارم توانسته است سهم بزرگی از این بازار را در سراسر دنیا به خود اختصاص دهد. این کمپانی تولید کننده زیرساخت های امنیتی با معرفی و توسعه محصولات امنیتی دامنه گسترده ای از تمامی لایه های شبکه و امنیت های مورنیاز در این حوزه را در قالب های مختلفی مورد پوشش خود قرار می دهد.

فایروال سیسکو cisco firewall-PIX515

فایروال سیسکو سری PIX515 یکی از مدل های پر استفاده در شبکه های کوچک می باشد و با توجه به امکانات موجود بر روی این فایروال و همچنین پشتیبانی از پهنای باند نسبتا بالا برای شبکه های کوچک و متوسط مناسب می باشد این فایروال از پروتکل های مختلف امنیتی پشتیبانی می کند.

فایروال سیسکو cisco firewall-PIX515E

فایروال سیسکو سری PIX515E یکی از مدل های پر استفاده در شبکه های متوسط می باشد و با توجه به امکانات موجود بر روی این فایروال و همچنین پشتیبانی از پهنای باند نسبتا بالا برای شبکه های متوسط مناسب می باشد این فایروال از پروتکل های مختلف امنیتی پشتیبانی می کند.

فایروال سیسکو cisco firewall-PIX525

فایروال سیسکو سری PIX525 یکی از مدل های پر استفاده در شبکه های بزرگ می باشد و با توجه به امکانات موجود بر روی این فایروال و همچنین پشتیبانی از پهنای باند نسبتا بالا برای شبکه های بزرگ مناسب می باشد این فایروال از پروتکل های مختلف امنیتی پشتیبانی می کند.

فایروال سیسکو cisco firewall-PIX535

فایروال سیسکو سری PIX535 یکی از مدل های پر استفاده در شبکه های بزرگ و پهناور می باشد و با توجه به امکانات موجود بر روی این فایروال و همچنین پشتیبانی از پهنای باند نسبتا بالا برای شبکه های بزرگ مناسب می باشد این فایروال از پروتکل های مختلف امنیتی پشتیبانی می کند.

فایروال سیسکو Cisco firewall-ASA 5505

فایروال 5505 از سری فایروال های 5500 Adaptive Security Appliance) ASA) سیسکو و کوچکترین مدل در این سری محسوب میشود. این فایروال با در بر داشتن سرویس های امنیتی متفاوت از سه سری PIX 500، IPS 4200 و VPN 3000، یک پکیج امنیتی مناسب برای شرکت های کوچک بشمار میرود.

Cisco ASA 5510-BUN-K9

22,591,250 تومان
دارای 4 پورت گیگابیت اترنت و یک پورت 100/10، قابلیت ایجاد 750 تانل از نوع IPSEC، قابلیت ایجاد 2 تانل از نوع SSL، پشتیبانی از الگوریتم رمز نگاری 3DEC/AES، عملکرد آن به صورت Active/Active Standby/Active

دسته‌بندی